Můj názor na EU

Na začátku každého příběhu je ušlechtilá myšlenka, následuje nadšení. V případě EU to byla mega mediální kampaň, která EU vychvalovala za veřejné peníze a potom proběhlo těsné hlasování občanů o vstupu. 

Tak asi takto ve zkratce proběhl vstup Čechů do EU, na který mnozí už zapomněli. Zajímavým momentem byla ona zmiňovaná kampaň, ve které nezaznívaly žádné názory, které by ukazovaly na případná negativa, ale jely se jen bomby pozitivní kampaně.

Nepříklad vůbec nezaznělo, že dotační politika EU rozdává největším státům výjimky, kterými znevýhodňuje ostatní malé země tím, že od samého počátku křiví konkurenci schopnost v neprospěch těch nejmenších. Ty se po otevření trhu postupně stávají jen koloniemi těch nejbohatších, kteří si do nekonečna vybírají z investic v ČR každoročně svou nestydatou dividendu vyžírků převlečených za kamarády.

Ekonomicky bohatý, nezávislý stát se pod kuratelou novodobých kolonizátorů pod rouchem falešných spojenců, stává zemí zcela závislou na západní ekonomice, lehce vydíratelnou a systematicky chudnoucí zemí, která se rok od roku propadá stále více do dluhů a nesoběstačnosti a stále větší závislosti nadnárodních korporacích, diktujících nekompromisní ekonomické podmínky, kde překvapivě vyhrávají stále dokolečka stejní hráči.

Česká Jawa, Škoda, Tatra a tisíce prosperujících firem s celosvětovým věhlasem mizí rychle v zapomnění, stejně jako hrdost Čechů, kteří pracují za žebrácké platy, které jsou dokonce mnohdy nižší než důchody našich bohatých sousedů, kteří si za královské peníze užívají klidného stáří.

Od dob socialismu se Česko změnilo z ruské kolonie na kolonii západní. Navíc jako “bonus” nabírá každým rokem celá země astronomické dluhy, které pod dohledem proglobalistické vlády přihlížející dalšímu ožebračování občanů,  před volbami naslibovala prosperitu a zlepšení kvality života, aby vzápění své sliby bez mrknutí oka hodila s noblesou za hlavu.

 

text není dokončen

Copyright 2023 © www.risko.cz  | Powered by VIAIN s.r.o..