Co dělám pro lidi

Co dělám pro lidi?

Hledám…

Myslíte si, že je to málo?

OK, tak fakta…

Z Karlovarského kraje lidi utíkají po stovkách hledám ty,  kteří:

  • chtějí zůstat v Karlovarském kraji
  • pracují a jsou příkladem pro ostatní
  • mají odborné předpoklady a jsou ochotni se veřejně angažovat
  • respektují právo a mají odvahu prosazovat program PRO
  • jsou ochotní pro ostatní obětovat své soukromí 

Stále je to málo?

strPRO_1000x1000
 
Myslíte si, že už nastal čas přidat se, nebo budete jen vyčkávat a spoléhat na zázraky?
 
Můžete dál čekat, nebo se přidejte. 
Stojí za námi mnoho nestraníků, kteří vytváří předpoklad pro vytvoření nejlepšího týmu v České republice.

Jsem připraven Vás společně s našimi kolegy zapojit do procesů, které přesvědčily už mnohé o tom, že je nejvyšší čas řídit své životy a nespoléhat se na ty, kteří opakovaně neodvádí práci, kterou před volbami naslibovali… 

Nebojím se a už jsem si politickou práci vyzkoušel. Ale nastává čas, kdy je potřeba dát prostor dalším, kteří budou lepší než ti, co dnes předvádí svou neschopnost a zaprodanost, ale především na úkor těch, kterým by měli v první řadě sloužit. 

Daň za vstup do politiky všem mohu slíbit, že budou čelit mediálním pomluvám, lžím a fabulacím od svých politických konkurentů a hlupáků, kteří budou slepě nebo účelově šířit špínu jako senzaci po sociálních sítích a veřejných kanálech.

Nikoho nebude zajímat, že máte čistý rejstřík trestů, nevyšetřuje Vás policie, protože zlo se šíří vždy nejlépe, a u nás svoboda slova stírá i politiků ochranu osobnosti. Možná právě proto je dobré udělat něco víc pro ty, kteří zde budou po nás, aby věděli že lidská snaha může mnohé změnit, bůh dej k lepšímu. 

Aktuální dotazy:


Milan Vacek:

Dobrý den, prý jste působil v politice už dříve, proč jste odešel?

MR:

Ano, byl jsem náměstkem primátora v Karlových Varech a po zjištění kmotrovských praktik v Sociální demokracii jsem se rozhodl opustit lidi reprezentující tuto politickou stranu. Dnes je to už několik let a ukázalo se, že jsem měl bohužel pravdu. Nechtěl jsem být jen další loutkou divadelní tragédie.


Jan Bárta:

Co nabízíte lidem, máte čistý rejstřík?

MR:

Mám zkušenosti z veřejné práce, dlouho jsem pracoval v bezpečnostních službách, v době pandemie ve Vězeňské službě ČR a na dalších státních úřadech, kde je bezúhonnost nezbytnou podmínkou. Doufám, že je to dostatečná odpověď.Jann Bárta:

Děkuji. Jsem student ČVUT Praha, chci pracovat pro stranu PRO, mohu pomáhat jako dobrovolník?

MR:

Děkuji Vám za dotaz,  Rád se s Vámi setkám a probereme konkrétní pomoc pro naše občany. Budu Vás co nejdříve kontaktovat.


Daniel Choula:

Jak jste to myslel ve Vašem komentáři na FB:

Vím, že je mnoho politiků, kteří si přinejmenším kritiku plně zaslouží, a možná i více. Ale zažil jsem i novinářská bezcharakterní prasata, lživé články, ale i účelové zamlčování politických svinstev. Mnohým novinářům se dá věřit, že udělají dobrou práci, ale je hodně i těch, kteří jsou odpadem naší společnosti.

MR:

I zkrátka mě se stalo, že se do novin dostaly informace, které byly dodány politiky a náležitě zdeformovány k obrazu svému. Každý čtenář si dnes musí zjistit, zdali je vše pravda, pokud článek neuvádí jasný důkaz. Nestačí ani konkrétní osoba, která to sděluje (politik). Od politiků ani veřejnost moc pravdy neočekává. To, že je pod článkem jméno redaktora dnes bohužel také mnoho neznamená. Skutečné pravdy se často lidé musí dobrat sami. Vlastně jen veřejnoprávní media by měla být nezávislá. Zbytek je většinou jen komerce, často s neprůhlednou vlastnickou strukturou. To je taky problém. 


Zdeněk Vyskočil:

Strana PRO hledá odborníky, kde je hledáte a jaký máte klíč pro spolupráci?

MR:

Hledám všude, kde se dá. Je i dost lidí, kteří se hlásí na web stranapro.cz, ale angažovat se veřejně lidi moc nechtějí. Klíč je jednoduchý. Pořádáme pravidelné pracovní schůzky, a tam lidi buď chodí, nebo ne. Časem se poznáme a buď se mi je podaří přesvědčit, nebo oni přesvědčí nás. Základem je vždy ctění našich hodnot, Právo, Respekt, Odbornost. Ale tím nemyslím, že by každý měl projít akademickým prostředím.


Václav Dočekal:

Co říkáte na demonstrace, proti vládní politice?

MR:

Nečekal jsem, že vláda vyžene tolik nespokojených lidí do ulic, demonstrace je demokratický nástroj, jak upozornit politiky, že se lidem fakt něco nelíbí. Ale obávám se, že současná vláda více politikaří a hodně zapomíná na politiku, kterou má dělat pro nás a pro Českou republiku. Osobně si myslím, že vládní politici by měli mít naše zájmy na prvním místě, a ne  naopak.   


Napište mi…